Reklam 1 Alanı

Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Kategori : Keşanlı Ali Destanı Haberleri, Keşanlı Ali Destanı Oyuncuları, Keşanlı Ali Destanı özeti - Etiketler :, , , , , , , - Tarih : 12 Kasım 2011

Keşanlı Ali DestanıKeşanlı Ali Destanı Konusuve Oyuncu Kadrosu. işte yakında Kanal D Ekranlarında Başlayacak olan Keşanlı Ali Destanı Dizisi Hakkında Bilgi ve Oyuncu Kadrosu. Kadrodaki Oyuncuların Dizideki isimlerini Sizler için Paylaşacağız. D Yapımın Yapımcılığını üstlendiği ve Çağan ırmak imzalı keşanlı Ali Destanı Hakkında Bilgiler….

 Kanal D, Haldun Taner’in birçok kez sahnelenen ve klasikler arasında baş sıralarda yer alan ünlü eseri “Keşanlı Ali Destanı”nı drama olarak yayınlayacak. Çok yakında ekrana gelecek dizi için yoğun ve titiz bir çalışma var.

Yapımını D Yapım’ın üstlendiği “Keşanlı Ali Destanı”nın yönetmenliğini Çağan Irmak yapıyor. Senaryosunu Özen Yula ve Özlem Havuzlu’nun kaleme aldıkları, müzik danışmanlığını Yalçın Tura’nın yaptığı “Keşanlı Ali Destanı” dizisinin oyuncu kadrosunda ise birbirinden başarılı ve güçlü isimler yer alıyor.

İşte Keşanlı Ali Destanı’nın dev oyuncu kadrosu!

Nejat İşler (Keşanlı Ali), Belçim Bilgin (Zilha), Hale Akınlı (Hasibe), Mihriban Er (Şerif Abla), Şamil Kafkas (İzmarit Nuri), Tuğrul Tülek (Sipsi Selim), Algı Eke (Fehime), Ayberk Pekcan (Teke Kazım), Beyti Engin (Çakal Rüstem), S. Devrim Yakut (Rukiye), Burcu Salihoğlu (Fadime), Hülya Gülşen Irmak (Melahat), Semah Tuğsel (Raziye), Yavuz Sepetçi (Çamur İhsan), Turgut Tunçalp (Manyak Cafer), Ezgi Tombul (Ayfer), Meltem Savcı (Nezahat), Selin İşcan (Suzan) ve Nuri Gökaşan (Hulusi Bey).

“Keşanlı Ali Destanı”, işlemediği bir cinayetten hapis yatan mahallenin yağız delikanlısı Ali’nin efsane kabadayı Keşanlı Ali’ye nasıl dönüştüğünü, Zilha’ya olan büyük aşkını, mahallelinin dayanışmasını, kavgalarını, dönemin sınıf çatışmalarını hem mizahi hem de duygusal bir dille anlatan dev bir eser.

Hikayenin geçtiği mahallenin kurulduğu büyük bir platoda çekimlerine başlanan ve İstanbul’un çeşitli semtlerinde de çekimleri devam eden Çağan Irmak imzalı “Keşanlı Ali Destanı”, senaryosu, oyuncu kadrosu ve rejisiyle milyonların yeni ekran tutkusu olacak.

Yorumlar (4)
 • 14 Kasım 2011 tarihinde isim : serkan birkalır tarafından

  merhaba : öncelikle “Haldun TANER” in “KEŞANLI ALİ DESTANI” en çok beğendim oyunudur. kitap’ını okurken dahi heyecanlanırdım. tiyatro oyununu izleyemediğim için üzgündüm. ama neyseki sizlerin sayesi ile dizisinin müptelası olacağım. bu dizide yer almayı çok isterdim. bu dizide yada tiyatro oyunda oyuncu olmayı, okadar çok isterdim ki ama yinede yer almak için elimden geleni yapıcağım. oyuncu olarak oynayamazsamda, izleyici olarak büyük bir keyif alacağım. bu adımınızdan dolayı sizleri tebrik eder işinizde başarılar ve iyi çalışmalar dilerim . saygılarımla “SERKAN BİRKALIR”

 • 18 Kasım 2011 tarihinde cansu tarafından

  yhaa çok güzel benim dershane servisinden berivan abla var oda bu dizide oynuyacaktı ama onun adını yazmamışlar kadroya:(((

 • 19 Kasım 2011 tarihinde önder ıldız tarafından

  ÖNCELİKLE 1968 YILINDA UŞAK LİSESİNDE ÇETİN HOCMIZIN ÖZVERİ Lİ GAYRETLERİYLE ORİJİNAL SENARYO VE ORİJİNAL MÜZİĞİYLE -TURGAY TANÜLKÜ’NÜN İLK OYUNUDUR-SAHNEYE KOYDUĞUMUZ VE BAŞARIYLA OYNADIĞIMIZ OYUNDA HİDAYET ROLÜNÜ OYNAMIŞTIM.AMA ANLADIĞIM KADARIYLA KONU VE MÜZİKLE KARAKTERLER TAMAMEN FARKLI…..KISACA ÜZLDÜM…..BU YAPIT ÖZGÜN KALMALIYDI…..

 • 21 Kasım 2011 tarihinde Vdat Ünal tarafından

  BEN VEDAT ÜNAL..ON YILDAN BERİ,DİZİLERDE VE SİNEMA FİLMLERİNDE OYNAMAKTAYIM…
  YARINDAN İTİBAREN ‘KEŞANLI ALİ DESTANI’ADLI DİZİDE,HAPİSHANEDE MAHKUM OLARAK OYNAYACAĞIM..ÇOK MUTLUYUM…

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad :
  E-mail :
  Yorum :


  2 + = 9